Bize Ulaşın Online Mağaza
HAKKIMIZDA

Okyanus Şirketleri, kurucumuz Hasan Gökhan YÜKSEL in 30 yılı aşkın ticaret tecrübesi ile  değişimin hep bir adım önünde giderek büyük ve başarılı bir firma haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Okyanushome, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir. Yıllar içinde gelişmeler yaşayarak ticaret hacmini artıran ve senelerin tecrübesi ve güvenilir isim ile sağlam temeller üzerine kurulmuş olan firmamızın her kademesinde, kurucumuzdan gelen “Üstün İş Ahlakı” ve “Dürüst Çalışma”ana ilkeleri olmuştur.

Bu ilkeler doğrultusunda ürünlerimize son yenilikleri yansıtmaya ve sürdürülebilir kalite standartları ile çözüm odaklı projeler sunmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde gelişmeler yaşayarak perakende satış ile başlayan iş hayatımıza  mutfak, banyo ve ev ekipmanları  imalat, ithalat, ihracat ve toptan satışını da dahil ederek sektörde lider bir kuruluş haline geldik. OKYANUS AİLESİ olarak, 30 yılı aşan sürede kazandığımız tecrübeyle ve çalışanlarımızla birlikte Mutfak & Banyo ve Ev Ekipmanları sektöründe müşterilerimizin eğilim ve zevklerini yansıtacak butik ürünler imal etmekte olup, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için devamlılık, saygınlık, güvenilirlik ve memnuniyetin simgesi olarak 1000’in üzerinde ürün yelpazesine sahip bulunmaktayız.

“FREECOOK,FREESOFT,FREEHOME ve METALİFE” markaları altında üretilen ürünlerimiz kalitesi, kendine özgü tasarımı ve hayatı kolaylaştırma faktörü göz önüne alınarak üretilmekte olup, yenilikçi anlayışımız ve fark yaratan tasarımlarımızla sektördeki önderliğimizi ve butik imalatımızı sürdürmekteyiz.

En önemli rakibimizin kendimiz olduğuna inanıyor ve mutfak & banyo ve ev ekipmanları sektöründeki yenilikleri izleyerek ürün gamımızı sürekli geliştirmek  sektörümüzde daha donanımlı bir hale gelmek  ve maksimum kalite hedefini yakalamak üzere çalışanlarımızı ve partner firmalarımızı özenle seçiyor ve Ar-Ge & Mühendislik & Tasarım Departmanımızla da dünyadaki gelişmeleri sizler için sürekli takip ederek pek çok yeniliğe öncülük etmeye çalışıyoruz. Modern tesislerimizde kaliteden ödün vermeden daima üstün kalite seviyesinde ürettiğimiz, sağlık sertifikası mevcut olan her bir ürünümüzü 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olup, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek optimum planlama ile müşterilerimiz için değer yaratarak, talep ve memnuniyetinde sürekli artış sağlıyoruz. Okyanus’un kuşaklar boyu devamlılığını ve uluslararası tanınan ve güvenilen bir marka haline gelmesini sağlamak üzere, kalite, güvenilirlik ve her alanda memnuniyeti önemseyen tavrımız ile ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı piyasalara sunuyor, pazar payımızı “Dünya Sathına” yayarak itibarımızı artırıyor ve ülke ekonomimize güç katıyoruz.

 

Tanıtım Videomuz